O mně

Mám ráda upřímnost, opravdovost a hloubku.

Budu vás podporovat při  hledání vaší cesty, abyste byli více sami sebou, rozvíjeli své talenty i profesní dovednosti a upevňovali si prospěšné návyky. Protože když víte, kdo jste a co chcete, žijete smysluplný život a cítíte vnitřní uspokojení.   

Jsem certifikovaná koučka, která čerpá z 11 let praxe v nadnárodních firmách, kde jsem působila v roli HR Partnera. Personalistiku jsem zvolila jako profesní směr už na škole. Srdcovou oblastí pro mě zůstává rozvoj a péče o zaměstnance. Mám ekonomické vzdělání a koučovací výcviky v Systemice a NLP. 

 

Vzdělání a zkušenosti

  • Rekvalifikační program NLP kouč akreditován MŠMT, AKOR, 2022
  • Positive Intelligence Coach, Shirzad Chamine – probíhající
  • Výcvikový program Systemické koučování II., Innergy s.r.o., 2019 
  • Rekvalifikační program Kouč – Systemické koučování I. akreditován MŠMT, Innergy s.r.o., 2017
  • 6+ let koučuji, od roku 2021 kouč na volné noze
  • 11+let v roli HR partnera v nadnárodních společnostech 
  • Vysoké učení technické v Brně, Ekonomika a Management, ukončeno 2009

Podpořím vás

Do své práce přináším funkční techniky z koučovacích výcviků, mental fitness výcviku, zkušenosti z osobního kariérního růstu, firemního prostředí a hlavně sebe s empatickým a nehodnotícím přístupem.

Pomohu vám nastartovat změnu ve vašem životě. Zorientovat se v tom, co je pro vás podstatné a jakým směrem se vydat. Společně budeme hledat cestu k realizaci vašich přání, objevovat vaše vnitřní zdroje a sílu, ladit si prostředí, aby vám v tom bylo dobře.

 

Nejraději…

Když potřebuji načerpat síly, odpočívám u knížky nebo poslechu podcastu s šálkem dobré kávy. Když si potřebuji vyčistit mysl, cvičím pilates nebo jdu do přírody. Trpělivost a mindfulness trénuji se synem.

A když cítím, že potřebuji načerpat novou inspiraci, vyrážíme s rodinou na cesty, poznávat lidi a kulturu.

 

S čím vám pomůžu

Pomůžu vám rozklíčovat, v čem brzdíte sami sebe. Jak? Mám k tomu na výběr různé koučovací přístupy a techniky. Vyberám podle toho, co v danou chvíli potřebuje můj klient.

Nejčastěji řeším tato témata: 

– vztahy

– rozhodování v rámci kariérní změny 

– umění zvládat práci i rodinu s lehkostí

O koučinku se mnou říkají…

„Renča mě otázkami navedla k otevření mé mysli a díky vizualizaci jsem se dokázal na problematiku podívat s nadhledem. Zároveň jsem díky koučinku dosáhl většího vnitřního klidu.“

Marek, Key Account Manager

Objednejte se na vstupní koučink 

Vstupní koučink Vám usnadní rozhodnutí, zde je koučink pro Vás nebo ne. Koučink je dialog o tom, kdo jste a co chcete. Potkáme se?